Aktualizacja: Mecz jednak się odbędzie

Według doniesień z Łódzkiego Związku Piłki Nożnej oraz ze strony www.lodzkifutbol.pl mecz z GKS-em Rogi został odwołany (tak jak inne z naszego regionu), cały czas czekamy na informacje od zarządu VIS-u Gidle, więc bardzo prosimy o cierpliwość, oficjalna informacja już niebawem powinna się pojawić na naszej stronie.

Poniżej decyzja ŁZPN:

"Wydział Gier i Ewidencji ŁZPN ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne podjął decyzję o odwołaniu wszystkich meczów zaplanowanych na dzień jutrzejszy tj. 28 października br."

godzina 21:55

"Decyzja dotyczy tych rozgrywek, które prowadzone są przez ŁZPN (IV liga seniorów, ligi wojewódzkie oraz łódzka klasa okręgowa, łódzka klasa A i klasa B oraz juniorskie rozgrywki w okręgu łódzkim). Nie dotyczy ona okręgowych rozgrywek w Piotrkowie, Sieradzu i Skierniewicach."

A więc wynika z tego, że VIS Gidle zmierzy się na chwile obecną z GKS-em Rogi o godzinie 14:00. Zbiórka dla piłkarzy o godzinie 13:00. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, iż pogoda w najbliższych godzinach się nie zmieni mecz może zostać przełożony, o czym zapewne zadecyduje już sędzia przed spotkaniem z wiceliderem B-klasy.