Zapowiedź: Piast Krzywanice - VIS Gidle

Już w najbliższą niedziele, 25.05.2014r., o godzinie 17:00 Gidelski VIS na boisku w Krzywanicach zmierzy się z miejscowym Piastem. Zbiórka w siedzibie klubu w Gidlach dla zawodników o godzinie 15:00. Arbitrem głównym spotkania będzie p. T. Rośniak.

Piast Krzywanice to rewelacja rundy wiosennej, zespół pod wodzą nowego szkoleniowca Sebastiana Mysłka nie traci wiary odrabiając zaległości z rundy jesiennej i włącza się w walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

LKS VIS Gidle pod wodzą Piotra Pilarskiego w ostatniej kolejce ligowej niespodziewanie przegrał na własnym stadionie 1:3(1:0). Czasami jednak tak jest, że lepszy zespół po prostu przegrywa. Walka trwa do końca, liga jeszcze się nie skończyła i nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć w najbliższych spotkaniach ligowych.

A co nas czeka na innych boiskach?

ESPN Bełchatów - Victoria Woźniki

Faworytem wydają się gospodarze, ale Victoria notuje bardzo dobrą wiosnę. Bełchatowianie lubią ostatnio tracić głupio punkty.

Typ redakcji: Remis ze wskazaniem na ESPN

Błękitni Chabielice - Start Lgota Wielka

Każdy wynik niż zwycięstwo zawodników z Lgoty można uznać za "cud nad Wisłą". Start kroczy powoli do A-klasy, a mecz w Chabielicach to jeden z ostatnich trzech kroków.

Typ redakcji: Zwycięstwo Startu