Zapowiedź: Piłkarska Niedziela!

W najbliższą niedziele drużyna juniorów o godzinie 11:00 zmierzy się z juniorami Piasta Krzywanice. Zbiórka o godzinie 10:00. Seniorzy natomiast o godzinie 17:00 zmierzą się z LKS-em Dobryszyce. Zbiórka godzine przed meczem!

W ostatnim meczu drużyna prowadzona przez Zbigniewa Śmigielskiego zremisowała bezbramkowo z Pilicą Przedbórz. Warto dodać, że przez całe spotkanie grali w dziesiątkę, ale dotrzymali do końca. Tym razem na ich drodze stanie drużyna Piasta Krzywanice, która w ostatnim meczu ligowym pewnie wygrała ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów 5:1. Tym razem te dwie ekipy spotkają się na stadionie w Gidlach, poprzednio pomiędzy tymi drużynami padł wynik 1:4 na korzyść juniorów VIS-u Gidle!

O godzinie 17:00 drużyna prowadzona przez Piotra Pilarskiego również na własnym stadionie zmierzy się z LKS-em Dobryszyce. Bez wątpienia będziemy walczyć o 3 punkty, zwłaszcza, że w końcu w koszulce VIS-u zobaczymy Sebastiana Truchtę, który wraca po zawieszeniu. Jest to bardzo duże wzmocnienie dla klubu, bo Sebastian swoim doświadczeniem może tylko pomóc. W ostatnich dwóch meczach wygrali z naszymi rywalami zza miedzy 2:1 oraz doznali porażki z wiceliderem GKS-em Rogi. Poprzednio pomiędzy tymi drużynami padł wynik 4:2 na korzyść Dobryszyc, ale warto wspomnieć, że drużyna z Gidel grała w dziesięciu do 80 minuty, a później ze względu na kontuzje w dziewięciu, ponadto na bramce z przymusu stał Stanisław Nocuń, bo żaden bramkarz nie stawił się na tamto spotkanie. Mecz jak najbardziej jest do wygrania, a VIS Gidle walczył będzie do końca o te 3 punkty, nawet pomimo dwóch ostatnich dość wysokich porażek kolejno z Motorem Bujniczki i Świtem II Kamieńsk.

Serdecznie zapraszamy na oba spotkania, które odbędą się na stadionie VIS-u Gidle, pierwszy mecz o 11:00, a drugi już o godzinie 17:00. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!