Czy my w ogóle zaczniemy? - operacja zima się przedłuża!

W dniu dzisiejszym, tj. 2 kwietnia 2013 roku OZPN Piotrków Trybunalski przełożył weekendowe mecze 16. kolejki B-klasy z dnia 6 i 7 kwietnia. Ma to związek z złymi warunkami atmosferycznymi oraz niekorzystnymi prognozami pogody na najbliższe dni.

Działacze zostawili wolną rękę działaczom klubów, które są w stanie przygotować boisko do gry. Zainteresowane kluby muszą jednak chęć rozegrania spotkań zgłosić do 4 kwietnia (czwartek) włącznie.

OZPN Piotrków wyznaczył już także terminy przełożonych spotkań z weekendu 29/30 marca.

Mecze klasy okręgowej zostaną rozegrane w Boże Ciało (czwartek, 30 maja - 17:00). Jednocześnie mecze klasy okręgowej seniorów zaplanowane na 1 czerwca (sobota) przełożone zostaną na niedzielę 2 czerwca na 11:00. Zmiana spowodowana jest koniecznością zapewnienia obsady sędziowskiej na wszystkie zaplanowane przez OZPN mecze.

Mecze klasy A seniorów rozegrane zostaną 22 maja (środa) o 17:00. Klasa B seniorów zagra 8 maja (środa) o 17:00 podobnie jak klasa okręgowa juniorów starszych i juniorów młodszych.