Mecz z OldBoyami 2012r.

Nie wynik był najważniejszy, ale wspaniała zabawa i walka fair play. Właśnie wczoraj odbył się mecz pomiędzy Juniorami i Seniorami VIS-u Gidle z Old Boyami. Mecz był niezwykle ciekawy, a co najciekawsze poziom obu zespołu był praktycznie wyrównany.

Mecz rozpoczął się kilka minut po godzinie 15. Frekwencja piłkarzy byłao dziwozadowalająca, niestety nie przybyło zbyt wielu kibiców na trybuny. Co najważniejsze dopisała pogoda i atmosfera w obydwóch zespołach była wyśmienita. Mecz trwał 3 razy po 30 minut. Bramek również było bardzo wiele, otóż wynik spotkania zakończył się wynikiem 5:5, gdzie ostatecznie wszystko rozstrzygnięto w rzutach karnych, 2:3 dla Juniorów i Seniorów.