Piłas Cup - edycja letnia || uaktualnienie 15.07.2012

11 Sierpień - letnia edycja turnieju Piłas Cup! Uwaga, maksymalna ilość drużyn - 8. Warto się więc pospieszyć z zapisem. Wpisowe będzie symboliczne, dodatkowo w tym samym terminie odbędzie się również turniej siatkówki. Wszystko na stadionie VIS Gidle. Więcej informacji już niedługo na stronie www.pilascup.pl

11 sierpnia na stadionie VISU Gidle odbędzie się letnia edycja turnieju Piłas Cup! W turnieju będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 8 zespołów, podzielonych na dwie grupy po 4 ekipy. Turniej będzie rozgrywany równolegle na dwóch boiskach. Dokładniejszy regulamin turnieju niebawem. Zapisy zaczynają się od dzisiaj i trwać będą do 10 sierpnia, lub do wyczerpania wolnych miejscKto pierwszy, ten lepszy !

Równocześnie podczas turnieju odbędą się rozgrywki piłki nożnej kobiet oraz turniej piłki siatkowej! Turniej siatkówki będzie rozgrywany na boisku trawiastym. Zapisy również od dzisiaj do 10 sierpnia.

Wpisowe za zgłoszenie drużyny to 20 zł (na pamiątkowe nagrody, oraz wodę, napoje itd.). Wszelkie pytania oraz zapisy drużyn proszę kierować na maila z zakładki KONTAKT.

Dodatkowo podczas turnieju wiele innych atrakcji! Po finałowym meczu przewidziano wspólne ognisko przy kiełbasce i coca coli ;)