10 - Wyczekując spotkania z liderem

Już w najbliższą niedziele o godzinie 15:00 na boisku za halą sportową na ulicy 1-go maja w Bełchatowie Gidelski VIS zmierzy się z obecnym liderem B-klasy okręgu piotrkowskiego - KS EBE SPN Bełchatów. Zbiórka w klubie o godzinie 13:00.

ESPN rozgrywa swój drugi sezon w piotrkowskiej B-klasie. W debiucie zajęli wysokie 5. miejsce. Obecnie zespół z Bełchatowa jest liderem naszej tabeli z dorobkiem 18 punktów. Będzie to jeden z najcięższych meczy tej rundy. Na pewno Bełchatowianie będą chcieli zemścić się za mecz rundy wiosennej sezonu 2012/2013 kiedy to na boisku w Gidlach doznali porażki 6:3.

VIS Gidle po zwycięstwie nad Piastem Krzywanice utrzymał się na 5. miejscu. Do lidera traci 3 pkt, natomiast do Victorii Woźniki zajmującej 6. miejsce Gidle tracą 4 pkt. Priorytetem będzie urwanie punktów, choć trzeba się liczyć, że to będzie bardzo ciężki mecz a ESPN Bełchatów wystąpi najsilniejszym dostępnym składem. Arbitrem głównym spotkania będzie pan Łukasz Sigorski.

Zawodników prosi się o przybycie na godzinę 13:00 do siedziby klubu, na mecz jedziemy wynajętym busem, dlatego prosimy o punktualność!!!