50. urodziny Zbigniewa Natkańczyka

Właśnie dziś, 24 października swoje 50. urodziny obchodzi zawodnik ekipy z Gidel - Zbigniew Natkańczyk. Zarząd Klubu LKS "VIS" Gidle życzy swojemu zawodnikowi dużo zdrowia, sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym, jak również wytrwałości w dalszym kontynuowaniu swojej kariery piłkarskiej.

Zbigniew Natkańczyk swoją przygodę z piłką rozpoczął w latach 80-tych w zespole LZS Victoria Żytno. Do drużyny z Gidel (ówczesny Start) dołączył w roku 1988 i grał w ekipie niebiesko-czerwonych do roku 2000. Natkańczyk jest jedną z osób, które 30 lipca 2000 roku reaktywowały drużynę piłkarską pod nazwą KS Victoria Żytno. Z tymże zespołem awansował do klasy "A". Od sezonu 2004/2005 jest ponownie zawodnikiem LKS "VIS" Gidle po dzień dzisiejszy.