Finał ogólnopolskiego turniej gry 1×1.

W piątek 17 listopada w Warszawie odbył się ogólnopolski finał turnieju gry 1x1.
Jest to kolejny projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, którego celem jest popularyzacja futbolu wśród najmłodszych, ale także zachęcanie zawodniczek i zawodników do odważnej i ofensywnej gry.
Klub LKS VIS Gidle w finale reprezentowała Lena Natywa i jej z trener Daniel Firek. Dla Leny było to ogromne przeżycie, udział w finale ogólnopolskiego turniej ale dała radę - po 2 wygranych i 4 porażkach zajęła 14 miejsce w Polsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulacje i dalszych sukcesów Lenie i Danielowi życzy Zarząd LKS VIS Gidle.

Od wielu lat Dobra Drużyna PZU angażuje się w akcje społeczne, których głównym celem jest przeciwdziałanie wypadkom, zmniejszanie ich skutków oraz wspieranie działań, które promują profilaktykę zdrowotną. Program prewencyjny Dobra Drużyna PZU ma na celu wsparcie sportu dzieci i młodzieży stwarzając jej możliwość aktywnego zagospodarowania wolnego czasu..W ramach drugiej edycji Programu LKS VIS Gidle pozyskał wsparcie finansowe które zostało przeznaczone na zakup sprzętu sportowego - strojów jubileuszowych, a także pokryło koszty wynajmu transportu i wpisowego na turnieje. Na zdjęciu powyżej nasza zawodniczka Lena w nowym stroju zakupionym dzięki pomocy ze strony # Dobra Drużyna PZU. Dziękujemy.