Oceny pomeczowe: Warta Zawada - VIS Gidle

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami pomeczowymi po meczu z Wartą Zawadą. Oceny wystawiane w skali 1-5. W meczu padł wynik 3:2 dla drużyny gospodarzy.

Oceny pomeczowe wystawione przez trenera oraz redakcję visgidle.futbolowo.pl:

Grzegorz Łukasiński 3,5   Solidny debiut, mógł lepiej zachować się przy trzeciej bramce.
Paweł Frączyk 2,5   Przyzwoicie, potrafił wyprzedzić przeciwnika.
Paweł Kubasiak 2,5   Całkiem dobry występ, ponosi część winy przy utracie pierwszej bramki.
Bartłomiej Bilicz 2,5   Powinien zaasekurować lewą obronę przy pierwszej bramce, ogólnie dobrze.
Damian Gorzędowski 2   Małe zagrożenie dla bramki rywala, lepiej mu szło plecami do bramki.
Daniel Firek 2,5   Starał się być "pod grą", solidny występ.
Tomasz Mirowski 3   Asystował przy pierwszej bramce, jeden z lepszych na boisku.
Piotr Pilarski 2   Mnóstwo niecelnych podań, słaby występ.
Krzysztof Wieczorek 2,5   Kilka dobrych dośrodkowań, nie popełnił większych błędów.
Stanisław Nocuń 3   Strzelił pierwszą bramkę, wrócił do ataku po wielu miesiącach, dobry mecz.
Michał Łęgowik 3   Jak na swój wiek wykazał się dużym spokojem. nie dał pograć lewemu pomocnikowi.
Zbigniew Natkańczyk 3,5   Dobry mecz, nie ponosi winy przy straconych bramkach.
Tomasz Łukasiński 3   Starał się łatać obronę, pewny w odbiorze.
Adrian Rozpendek 1,5   Niewielkie zagrożenie pod bramką rywala, słaby mecz.
Piotr Deryng 3   Jeden raz skiksował, starał się podłączać do przodu, solidny występ.
Damian Rozpendek 3   Strzelił drugą bramkę, widać że zależało mu na dobrym występie.
Konrad Chrostowski 2,5   Starał się, ale stwarzał niewielkie zagrożenie pod bramka rywala.