Oceny pomeczowe: Victoria Żytno - VIS Gidle

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami pomeczowymi po meczu z Victorią Żytno. Oceny wystawiane w skali 1-5. W meczu padł wynik 4:1 dla drużyny gospodarzy.

Oceny pomeczowe wystawione przez redakcję visgidle.futbolowo.pl:

Grzegorz Łukasiński  2    Nie mógł nic zrobić przy straconych bramkach.
Jakub Szulc  1    Widać było zagubienie, czeka go dużo pracy, by wrócił do optymalnej formy.
Bartłomiej Bilicz  2    W drugiej części meczu widywany był w środkowej strefie boiska, popełnił błąd przy jednej straconej bramce.
Paweł Frączyk  2    Walczył, jednak nie miał za bardzo z kim pograć przez co przygasł w końcówce spotkania.
Damian Gorzędowski  2    Starał się jednak na tym się skończyło.
Daniel Firek  2    Dość dobry mecz, walczył zarówno w ofensywie, jak i w defensywie.
Piotr Pilarski  2    Walczył, starał się rozgrywać, niestety opuścił boisko zbyt wcześnie.
Piotr Deryng  2    Mecz na poziomie, starał się ustawiać kolegów z obrony.
Krzysztof Wieczorek  2    Widać progres w porównaniu z poprzednim spotkaniem, mecz na dobrym poziomie.
Stanisław Nocuń  2    Strzelił karnego, poza tym praktycznie niewidoczny.
Adrian Rozpendek  1    Bardzo słaby mecz, zbyt często odpuszczał w walce o piłke, tragicznie w defensywie.
Michał Łęgowik  2    Kolejny względny mecz, niestety zdarzyło mu się kilka razy podać niecelnie.
Zbigniew Natkańczyk  2    Kilka razy popisał się dobrymi interwencjami, powinien bardziej ustawiać defensywę.
Tomasz Łukasiński  2    Mecz na poziomie, starał się rozgrywać piłkę od obrony.
Karol Hasikowski  2    Powinien agresywniej atakować, błedy w przyjęciach piłki.
Damian Rozpendek  2    Mógł strzelić minimum dwie bramki, poza tym starał się, jednak zbyt długo holował futbolówkę w niekrótych sytuacjach.
Marcin Borowiecki  1    Myślami był zupełnie gdzie indziej, to nie był jego dzień.
Konrad Chrostowski  2    Walczył w środku pomocy.
Paweł Kubasiak  2    Popełnił zbyt wiele błędów w defensywie, powinien wziąć na siebie odpowiedzialność przy stracie drugiej bramki.