Podsumowanie Weekendu

Orlik E1 -Turniej halowy BENIAMINEK CUP
W pierwszym tegorocznym turnieju drużyna Orlików zaprezentowała się bardzo dobrze. Rozegrali 5 meczów strzelając 9 bramek a tracąc tylko 4. Zmierzyliśmy się z: UKS BENIAMINEK Częstochowa, UKS AJAX Częstochowa, SPORTOWA Częstochowa I PŁOMIEŃ Czarny Las.
Ostatecznie zespół Orlików uplasował się na najniższym stopniu podium. Indywidualnie wyróżniony został Filip Osmałek jako najlepszy zawodnik naszej drużyny.
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie grający w siatkówkę i ludzie grający w koszykówkę
Żak F2 - Turniej halowy BEŁCHATÓW CUP
Podczas turnieju na Hali Energia w Bełchatowie nasi zawodnicy mogli się z mierzyć z mocnymi przeciwnikami. Drużyna żaków zaprezentowała się bardzo dobrze rozgrywając mecze przeciwko: MUKS WŁÓKNIARZ Pabianice, ORZEŁ Piątkowisko, FA Łódź Północ, UKS 35 Łódź, Zawisza Rzgów i KRÓLEWSCY Złoczew..
Indywidualnie wyróżniony został Antoni Bąk jako najlepszy zawodnik naszej drużyny.
Dziewczęta wszystkie roczniki -Turniej wewnętrzny -Hala Sportowa Kłomnice
Podział na dwie grupy wiekowe. Nowe zawodniczki. Dobre rozpoczęcie nowego roku.
Brak opisu.

Oldboy - Mecz towarzyski  LKS VIS Gidle 4-5 Reprezentacja Polski 35+ w futsalu  Dla LKS VIS Gidle: Franc -2, Koch -2

Turniej Halowy Kłomnice  Miejsca: OLDBOY Kłomnice, LKS VIS Oldboy Gidle, OLDBOY Widzów, RODZICE LKS VIS Gidle

Brak opisu.