Typer 2013/14!

Już w najbliższy weekend rusza sezon B-klasy okręgu Piotrków Trybunalski, a my już dziś zapraszamy wszystkich kibiców Gidelskiego VIS-u do wzięcia udziału w Typerze! Jeśli uważasz, że znasz się na piłce i potrafisz przewidywać wyniki meczów oraz chcesz się dobrze bawić - to nasza gra jest stworzona dla Ciebie!

Jeśli jesteś już użytkowniekiemvisgidle.futbolowo.pl, to przeczytaj poniższy regulamin i wejdź do "Typera"! W przeciwnym wypadku "zarejestruj się" i dołącz do innych już teraz!

Regulamin Typera:

1. Typowanie jest dostępne tylko dla zarejestrowanych Użytkowników serwisuvisgidle.futbolowo.pl. Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie musisz sięzarejestrować.
2. Typowanie polega na zgadywaniu wyników spotkań Piotrkowskiej B-klasy.
3. Swoje typy można dodawać do 30 minut przed rozpoczęciem danego spotkania. Potem typy są zamrożone i nie można ich zmieniać.
4. Istnieje możliwość zmiany swoich wcześniej oddanych typów - funkcja ta również jest zablokowana na 30 minut przed rozpoczęciem danego spotkania.
5. Punkty przyznawane są za:
a) trafiony dokładny wynik spotkania - 3 punkty (np. obstawiłeś 3:0 i wynik meczu to 3:0),
b) wytypowanie zwycięzcy meczu bądź remisu - 1 punkt (np. wytypowałeś 2:1, a wynik to 2:0).
Za dany typ można otrzymać tylko punkty a) lub b).
6. Tworzona jest Klasyfikacja Typera, w której miejsce graczy wyznaczone jest według kolejnych, poniższych zasad:
a) większej liczby zdobytych punktów w całym Typerze
b) większej liczby trafionych dokładnych wyników
c) mniejszej liczby typowanych kolejek
d) wcześniejszego wzięcia udziału w Typerze, tj. wcześniejszego wytypowania pierwszej kolejki
7. Podgląd typów innych graczy nie jest dostępny.
8. Zabroniona jest jakakolwiek ingerencja w działanie Typera oraz próby oszustwa. Każda taka próba będzie karana.
9. W ciągu 10 dni od zakończenia ostatniej kolejki Typera oficjalne wyniki zostaną podane do wiadomości wszystkich Użytkowników.
10. Administracja serwisu ma prawo w każdej chwili zmienić regulamin, informując o tym uczestników typowania.
11. Jeśli masz jakieś uwagi co do naszej zabawy, skontaktuj się z redakcją wortalu.
12. Użytkownik biorąc udział w zabawie akceptuje regulamin i zobowiązuje się działać zgodnie z nim.

Aby rozpocząć grę, zarejestrowanych użytkowników zapraszamy "TUTAJ".

Typuj!