Weekend 16/17.12.2023r

Orlik E1
Turniej halowy - Turniej z okazji 50-lecia KS VICTORIA Żytno
W ostatnim tegorocznym turnieju nasz zespół zajął 2 miejsce!! Przez cały turniej graliśmy dobrze i tworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych. Wygraliśmy z KS Victoria Żytno, CZANTORIA Ręczno, KS PIAST Przyrów, a w finale ulegliśmy ponowne grając z gospodarzami mimo prowadzenia przez większość meczu. Jednak najważniejsza jest dobra gra naszego zespołu i odważne ataki.
Indywidualnie wyróżniony został Bogumił Jankowski jako najlepszy bramkarz turnieju  oraz Tymoteusz Szczechla - MVP drużyny. Dziękujemy za zaproszenie
 Dziewczyny
Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt - AGAWA CUP w Kłomnicach
Klasyfikacja końcowa
I DIAMOND ACADEMY Rogoźnik (Jakóbczyk Ola)
II MLKS Woźniki (Nokielska Anna)
III MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki (Burian Amelia)
IV KS SKRA II Częstochowa (Pijat Laura)
V KS SKRA I Częstochowa (Młynarczyk Maria)
VI UKS HETMANKI Włoszczowa (Klimas Julia)
VII LKS VIS I Gidle (Alicja Świtoń)
VIII KS STAL Głowno (Adamczewska Natalia)
IX LKS VIS II Gidle (Wiktoria Ziółkowska)
X LKS POGOŃ Kamyk (Łobodzińska Kamila)
Najlepsza strzelczyni - Gierzak Natalia - DIAMOND ACADEMY Rogoźnik
Najlepsza bramkarka - Morcinek Alicja - MLKS Woźniki
W drużynach LKS VIS grały: Alicja Świtoń, Ewa Borowik, Lena Natywa, Oliwia Franc, Julia Ziółkowska, Julia Jędrzejczyk, Marta Wypych, Maja Siemińska, Julia Matyjaszczyk, Nikola Kucharzewska, Julia Mizera, Wiktoria Ziółkowska, Maja Rudzka, Lena Jędrzejczyk, Maja Korytkowska, wspomagały Paulina Musiał i Anna Bilecka.
Organizatorzy turnieju: firma AGAWA, LKS VIS Gidle, LZS Radomsko -dziękujemy wszystkim zawodniczkom, trenerom i rodzicom za udział w turnieju.