B-klasa: LKS VIS Gidle vs. LKS Dobryszyce

Już w najbliższą niedziele, 30 sierpnia 2015 r., o godzinie 17:00 LKS "VIS" Gidle w inauguracyjnym spotkaniu zmierzy się z ekipą LKS Dobryszyce. Zbiórka dla zawodników VIS-u o godzinie 16:00!

Będzie to trzecie oficjalne spotkanie ekipy prowadzonej przez Piotra Pilarskiego w sezonie 2015/2016. Wcześniej ekipa niebiesko-czerwonych zmierzyła się z LUKS-em Gomunice (Klasa A) oraz LZS-em Świtem Kamieńsk (Klasa Okręgowa) w ramach Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. Niestety z tym drugim zespołem Gidelski klub pożegnał się z rozgrywkach pucharowych po rzutach karnych wygranych zresztą przez Kamieńsk 5-6.

Teraz dla klubu sportowego z Gidel nastąpi kolejny bardzo ważny test. W niedzielne popołudnie VIS Gidle zmierzy się z solidną drużyną z Dobryszyc. W ostatnich 4-ech spotkaniach na własnym terenie ekipa VIS-u wywalczyła następujące wyniki:
- VIS Gidle 0-0 LKS Dobryszyce (sezon 2014/2015)
- VIS Gidle 1-1 LKS Dobryszyce; Piotr Borowik (sezon 2013/2014)
- VIS Gidle 2-4 LKS Dobryszyce; Karol Hasikowski, Damian Rozpendek (sezon 2012/2013)
- VIS Gidle 2-4 LKS Dobryszyce; Stanisław Nocun - 2 (sezon 2011/2012)