B-klasa: KS Alfa Kleszczów vs. LKS VIS Gidle

Już w najbliższą sobotę, 14.05.2016 r., o godzinie 15:00 Gidelski VIS zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z KS Alfa Kleszczów. Zbiórka dla zawodników w siedzibie klubu o godzinie 13:00.

Alfa Kleszczów to obecny lider klasy "B". Po 13. spotkaniach ligowych alfiorze zgromadzili 31 punktów. W ostatnich trzech spotkaniach zwyciężyli dwukrotnie z MKS Pilica II Przedbórz (3-0) oraz GKS Rogi (1-0), oraz doznali porażki w Chrzanowicach (2-0).

Niebiesko-czerwoni zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. W ubiegły weekend pokonali Pilice II Przedbórz (5-1). Dodatkowo ekipa prowadzona przez Piotra Pilarskiego może się pochwalić się zwycięstwem nad rywalem zza miedzy - Wartą Pławno (0-3). W meczu z Grocholicami piłkarze VIS-u przegrali na własnym stadionie z ekipą z Bełchatowa 2-4.

Dla piłkarzy VIS-u będzie to na prawdę ciężki pojedynek z liderem. Wszystkich serdecznie zapraszam na mecz!

Arbitrem głównym spotkania będzie Tomasz Rośniak!

Ostatnie dwa wyjazdowe spotkania z Alfą Kleszczów:
30.08.2014 - Alfa Kleszczów 4-3 (1-1) VIS Gidle; K.Hasikowski - 2, S.Nocuń
05.10.2013 - Alfa Kleszczów 3-5 (2-4) VIS Gidle; P.Borowik - 2, K.Hasikowski, T.Mirowski, D.Rozpendek