Terminarz i wyniki

27 sierpnia 2023r godz. 17.00 75-lecie POLONI-UNII Widzów

I Miejsce   Nagroda indywidualna: Krzysztof Wieczorek (Najlepszy strzelec turnieju)                                                            Drużyna Oldbojów została zaproszona na I Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Kruszyna z okazji 75-lecia istnienia Polonia-Unia Widzów . Oprócz organizatorów zagraliśmy jeszcze z ekipami: Oldbojów GLKS Gmina Kłomnice oraz OSP Widzów. Naszą drużynę reprezentowali: T.Bartnik, R.Kowalski, J.Ślęzak, K.Pospieszalski, M.Borowiecki, K.Wieczorek, J.Pachulski, P.Kubasiak i A.Siemiński.

Wyniki:LKS VIS Gidle - Widzów 3:0 Gidle, - Kłomnice 1-2 Gidle (Kubasiak, Kowalski), - OSP 1-2 Gidle (Wieczorek -2)

29 lipca 2023r godz. 16.00  Turniej pokoleń:

1. Rodzice Orlik/Skrzat - 8 pkt   2.* Oldboje II - 7 pkt      3.* Oldboje I - 7 pkt    4. Trampkarze - 4 pkt      5. Rodzice Trampkarz - 1 pkt * O miejscu 2 i 3 zadecydował mecz bezpośredni (Zwycięstwo Oldbojów II 2:0 nad Oldbojami I)

15 lipca 2023r godz. 10.00 Turniej oldbojów w Krzętowie

W turnieju wzięły udział następujące ekipy: organizator, LKS Zapał Krzętów, GKS Kluczewsko, Pilica Przedbórz, Inst-Bud Air Roksy Włoszczowa oraz ekipa niebiesko-czerwonych Ekipę Gidelskiego klubu reprezentowali: Dawid Świtoń (bramkarz) Stanisław Nocuń (kapitan) Sylwester Rorat Konrad Balsam Janusz Pachulski Piotr Zarembski Paweł Kubasiak Mariusz Troszczyński Łukasz Koch Rafał Kowalski Jarosław Suliga. Miejsce III.Statystyki indywidualne z turnieju: Łukasz Koch - 3 bramki Stanisław Nocuń - 4 bramki i asysta Mariusz Troszczyński - 2 bramki i 3 asysty Sylwester Rorat - 3 asysty Piotr Zarembski - asysta Warto dodać, że statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju zdobył Mariusz Troszczyński.

9 lipca 2016 r., 17:00

Oldboys VIS Gidle vs. LKS VIS Gidle 2-7
J.Ślęzak, Baryła - 2x Politowicz, Ordanik, A.Rozpendek, D.Rozpendek, Piasecki, Sitkiewicz

18 lipca 2015 r., 17:00