B-klasa: Pilica II Przedbórz vs. VIS Gidle

W najbliższą niedziele, 20.09.2015 roku o godzinie 16:00 LKS VIS Gidle zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Pilicy Przedbórz. Zbiórka dla zawodników w siedzibie klubu o godzinie 14:00.

Pilica II Przedbórz w pierwszym meczu ligowych wygrała z Piastem Krzywanice 2-1. Natomiast w dwóch kolejnych spotkaniach ligowych doznała porażki kolejno z Alfą Kleszczów 2-1 oraz z GKS-em Rogi 3-0. Obecnie klub Przedborza zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 3 punktów.

LKS VIS Gidle zwyciężył z LKS-em Dobryszyce 2-0. Zremisował bezbramkowo z KS Grocholice Bełchatów oraz przegrał w derbach z drużyną z Pławna 0-1. Ekipa z Gidel zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 4 punktów, tracąc do lidera z Kleszczowa 5 pkt.

VIS Gidle z Pilicą II Przedbórz mierzył się dwukrotnie w klasie "B". W rundzie wiosennej sezonu 2009/2010 niebiesko-czerwoni również w wyjazdowym spotkaniu doznali wysokiej porażki 7-1.

Arbitrem głównym spotkania będzie p. Hubert Trenda.