Gidle 0-0 Dobryszyce

LKS "VIS" Gidle - KS Dobryszyce 0:0 (0:0)

VIS Gidle: Maciej Bilicz - Bartosz Pachulski, Piotr Deryng, Bartłomiej Bilicz, Krzysztof Wieczorek - Karol Hasikowski, Daniel Firek, Michał Łęgowik, Piotr Borowik (65' Adrian Rozpendek)- Stanisław Nocuń(85'Adrian Cichocki, Damian Gorzędowski (46' Kamil Półrola)

W meczu mistrzowskim 19. kolejki ligowej pomiędzy LKS VIS Gidle a LKS Dobryszyce padł bezbramkowy remis

Gidlanie do spotkania z Unią Dobryszyce podeszli bardzo zmotywowani jednak na tym się skończyło. Ekipa prowadzona przez Piotra Pilarskiego zagrała słabo, a goście zagrali jeszcze słabiej. Mimo tego, że w pierwszej części spotkania oddaliśmy 30% więcej strzałów to nie potrafiliśmy strzelić zwycięskiej bramki. Swoje szanse na zdobycie gola miała Unia Dobryszyce, jednak nie potrafili oni strzelić bramki w pierwszej części spotkania.

W drugiejczęścispotkania w zespole gospodarzy doszło do zmiany. Damiana Gorzędowskiego zmienił Kamil Półrola,który starał się jak mógł, ale niestety mimo dogodnej sytuacji będąc sam na sam piłka po jego trafieniu minimalnie minęła słupek. Przed jeszcze lepszą okazją znalazł się Karol Hasikowski, który przedryblował obrońcę oraz położył bramkarza gości na ziemie trafił zaledwie w słupek.

Mecz był bardzo ciężki, a spotkanie ostatecznie zakończyło się bezbramkowym rezultatem.