Oceny pomeczowe: Płomień Lgota Mała - VIS Gidle

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami pomeczowymi po meczu z Płomieniem Lgota Mała. Oceny wystawiane w skali 1-5. W meczu padł wynik 3:1 dla drużyny gospodarzy.

Oceny pomeczowe wystawione przez trenera oraz redakcję visgidle.futbolowo.pl:

Grzegorz Łukasiński  3,5    Mało pracy w pierwszej połowie, ale z nielicznych sytuacji wywiązał się bardzo dobrze.
Adrian Rozpendek  1,5    Starał się, kilka razy szarpnął prawym skrzydłem.
Bartłomiej Bilicz  2    Pierwsza połowa bardzo dobra, w drugiej nie ustrzegł się kilku błędów.
Karol Hasikowski  2,5    Piłka przeszkadzała mu w grze, słabo.
Daniel Firek  2,5    Kilka razy pokazał, że potrafi rozegrać piłkę.
Piotr Pilarski  2    W pierwszej połowie nieźle, po przerwie zupełnie niewidoczny.
Krzysztof Wieczorek  2    Opadł szybko z sił, pierwsza połowa zdecydowanie lepsza.
Stanisław Nocuń  2,5    Dobry mecz okraszony zdobyciem bramki.
Damian Gorzędowski  1,5    Walczył, robi postępy.
Michał Łęgowik  3    Bardzo dobry mecz, zarówno w tyle jak i w ataku.
Zbigniew Natkańczyk  2    Trochę zawinił przy drugiej bramce.
Tomasz Łukasiński  2,5    Ostro walczył o piłkę, dobry mecz.
Mateusz Szumowski  1,5    Całkowicie zagubiony na boisku.
Damian Rozpendek  2    Brał na siebie ciężar gry, mógł być bardziej skuteczny.
Marcin Borowiecki  2    Powalczył na lewym skrzydle, widać że ma braki treningowe.
Konrad Chrostowski  2    Dobra zmiana, skutecznie walczył w defensywie, starał się po ziemi wyprowadzać piłkę.
Paweł Frączyk  2,5    Dostał szansę gry od pierwszej minuty, ale będzie musiał jeszcze powalczyć o pierwszą 11.
Artur Jaśkiewicz  2    Mógł mieć fantastyczne wejście ale zmarnował doskonałą okazję, starał się.