Podsumowanie juniorów!

Runda jesienna dla juniorów zakończyła się już w październiku, więc czas pomyśleć i trochę napisać o naszych młodych piłkarzach.

[Tabela]

Juniorzy VIS-u Gidle zmagania po rundzie jesiennej zakończyli z dorobkiem 16 pkt zajmując 5. miejsce w swojej tabeli. Łącznie strzelili 20 bramek tracąc przy tym aż 17. Mimo to wynik jest bardzo dobry, 5 meczy wygranych, remis i 3 porażki. Tyle samo punktów zdobyli również juniorzy KS Grocholice Bełchatów, jednak są o jedno miejsce wyżej w tabeli tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Na listę strzelców wpisało się aż 8 zawodników juniorów VIS-u Gidle:

Damian Gorzędowski- 5 bramek

Daniel Firek, Michał Łęgowik- 3 bramki

Norbert Tyczyński, Krystian Piasecki, Mariusz Werner- 2 bramki

Piotr Gosek, Mateusz Urbański, Piotr Politowicz- 1 bramka

Co by zrobili piłkarze bez podań? Bramek zapewne byłoby mniej, czas na ranking asystentów:

Piotr Politowicz- 3 asysty

Damian Gorzędowski- 2 asysty

Maciej Bilicz, Daniel Firek, Michał Łęgowik, Filip Bilecki, Krystian Piasecki, Szymon Stacherczyk- 1 asysta

Komplet 9 meczy w tej rundzie zaliczyli kolejno:Norbert Tyczyński, Daniel Firek, Michał Łęgowik, Piotr Politowicz, Damian Gorzędowski.

Maciej Bilicz, Bartosz Pachulski, Krzysztof Ojrzyński, Konrad Chrostowski, Szymon Stacherczyk- zagrali po 8 spotkań.

7 razy na boisku zanotowali sięMateusz Urbański i Krystian Piasecki.

I 6 krotnie na boisku można było zobaczyć:Piotra Goska, Filipa Bileckiego oraz Mariusza Wernera.

Najwięcej czasu na murawie spędziło tylko dwóch zawodników juniorów Gidelskiego VIS-u, a są to:Daniel Firek i Norbert Tyczyńskiktórzy łącznie rozegrali po 720 minut.

Liczymy, że te statystyki na koniec obecnego sezonu będą o wiele lepsze. Gratulujemy całej drużynie jak i każdemu piłkarzowi z osobna świetnych wyników. Jakby nie patrzeć ktoś musi zamazywać plamę porażek seniorów.