Kolejne zwycięstwo RDS-u

W poniedziałkowy wieczór RDS Gidle pokonał Evolution 5:4 (4:3). Bramki w tym meczu zdobyli Adam Górski oraz Rafał Wrótniak.

RDS wystąpił w tym meczu z nietypowym bramkarzem - Piotrem Pilarskim, który spisał się można powiedzieć dość dobrze, co prawda został pokonany czterokrotnie, lecz czego można się spodziewać po zawodniku, który nie jest urodzonym bramkarzem. Najważniejsze było zwycięstwo. Poza nim w meczu możemy oglądać: Marcina Śmigielskiego, Adama Górskiego, Rafała Wrótniaka, Dariusza Chachulskiego, Pawła Kubasiaka oraz Tomasza Mirowskiego. Zawodnikiem spotkania został Marcin Śmigielski. Dwie bramki zdobył Rafał Wrótniak, natomiast trzema trafieniami popisał się Adam Górski. Przy bramkach asystowali: Marcin Śmigielski, Dariusz Chachulski oraz Tomasz Mirowski.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z poniedziałkowego spotkania (do 4:16):