Kolejka numer 7

Już w najbliższą niedziele, tj. 29.10.2013r., o godzinie 15:00 na stadionie w Gidlach miejscowy VIS zmierzy się z Grocholicami Bełchatów. Zbiórka na mecz dla zawodników o godzinie 14:00.

KS Grocholice Bełchatów to spadkowicz z A-klasy. O zespole nie można powiedzieć zbyt dużo, gdyż jeszcze nie znamy potencjalnych możliwości zawodników z Bełchatowa. W dotychczasowych kolejkach Grocholice zwyciężyły trzykrotnie - z Victorią Woźniki, z Wartą-Carbo Pławno oraz z Piastem Krzywanice. Doznali porażki w dwóch spotkaniach, między innymi w derbach Bełchatowa z ESPN-em oraz z Alfą Kleszczów. Obecnie drużyna z Bełchatowa zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 9. punktów. W dotychczasowych spotkaniach strzelili 11 bramek tracąc przy tym 9 goli.

VIS Gidle niestety już trzy razy z rzędu doznała porażki. Po wyśmienitym starcie coś się popsuło. Przede wszystkim brakuje szczęścia i zimnej krwi podczas wykańczania, tak jak miało to miejsce w ostatnim spotkaniu z Błękitnymi Chabielice. Zespół z Gidel spadł z 4. na 8. miejsce po ostatniej kolejce Piotrkowskiej B-klasy. W dotychczasowych meczach strzelił 11 bramek tracąc przy tym 10 goli.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion w Gidlach przy ul. Częstochowskiej 49 na godzinę 15:00. Arbitrem głównym niedzielnego spotkania będzie pan Andrzej Kozłowski.