Podsumowanie i zapowiedź

13. kolejka ligowa B-klasy okręgu piotrkowskiego jest już dla nas historią i tylko w meczu Warty Pławno z LKS-em Dobryszyce padł wynik niespodziewany. Zapraszamy do drobnego podsumowania 13. kolejki ligowej oraz zapowiedzi kolejki numer 14.

W sobotę, 05 kwietnia zostały rozegrane dwa spotkania. Warta Pławno przed własną publicznością zwyciężyła z liderem B-klasy LKS-em Dobryszyce 3:1. Co możemy powiedzieć o tym spotkaniu... było to bardzo nudny mecz, obie ekipy starały się rozgrywać swoje akcje, jednak wszystko toczyło się w żółwim tempie. W drugim sobotnim spotkaniu ESPN Bełchatów zwyciężył 2:1 ze Startem Lgota Wielka jednak o tym nie możemy powiedzieć o tym zbyt wiele, ponieważ do tej pory nie ma żadnej informacji na temat tego spotkania.

Dzień później Piast Krzywanice podejmował Błękitnych Chabielice, a wynik chyba nie powinien nikogo dziwić, bowiem wszyscy wiemy jakie problemy od kilku sezonów ma klub z gminy Szczerców.

A co nas czeka w najbliższy weekend?

Błękitni Chabielice - ESPN Bełchatów

Chyba mało kto wierzy, że gospodarze urwą punkty Bełchatowianom, ale piłka jest przewrotna o czym przekonali się chociażby piłkarze VIS-u przegrywając tam 3:0. Mecz do pierwszej bramki, kto strzeli wygra. Za niepowodzeniem ESPN może przemawiać fakt, że słabo gra na boiskach swoich rywali.

Typ redakcji: Zwycięstwo ESPN

Start Lgota Wielka - Warta Pławno

Warta niesiona zwycięstwem nad liderem z Dobryszyc może pokusić się o komplet punktów tym bardziej, że zawodnicy Lgoty na wiosnę doznali dwóch porażek z rzędu. Start jeśli myśli o awansie już nie może sobie pozwolić na kolejny słaby mecz.

Typ redakcji: Remis ze wskazaniem na Start

LKS Dobryszyce - Victoria Woźniki

Lider na pewno nie odpuści po wpadce sprzed tygodnia. Patrząc na grę obu zespołów zdecydowanym faworytem jest LKS, ale w tej lidze wszystko jest możliwe.

Typ redakcji: Wymęczone zwycięstwo LKS-u