Porażka z BGK

Mecz sparingowy z Białą Gwiazdą Krasice zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1 (1:1). Bramkę dla VIS-u zdobył Damian Rozpendek po asyście Stanisława Nocunia.

O tym spotkaniu chyba każdy z zawodników chcę zapomnieć. Na dzień dobry naszym zdziwieniem było boisko, na którym swoje mecze rozgrywa Biała Gwiazda Krasice, jeśli ktoś był w Woźnikach z naszej grupy piłkarskiej to może sobie to wielkość boiska wyobrazić.

Pierwsze 5 minut to był mecz na poznanie wroga. Później obie ekipy miały swoje szanse, ale najdogodniejszą sytuacje na zdobycie gola miała ekipa Białej Gwiazdy Krasice z rzutu karnego, na nasze szczęście ich zawodnik uderzył w słupek, drugi z zawodników trafił w naszego golkipera, który sparował futbolówkę a później sytuacja została wyjaśniona przez jednego z obrońcę VIS-u. Dla naszej ekipy najlepszą sytuacje na zdobycie gola miał Adrian Rozpendek, nie trafił on do pustej bramki zza pola karnego. Kilka sytuacji miał też Damian Rozpendek, niestety albo strzał był zbyt lekki, albo uderzał zbyt lekko.

W drugiej połowie to właśnie ekipa VIS-u Gidle wyszła na prowadzenie. Stanisław Nocuń podał piłkę do Damiana Rozpendka, który pokonał bramkarza Krasic. Niestety na tym się już skończyło, pomimo okazji na strzelenie bramki, jednak z każdą kolejną minutą gra w wykonaniu VIS-u Gidle wyglądała coraz gorzej. Bramki dla Krasic wpadły po błędach bramkarza w 61. i 85. minucie. Natomiast przy drugiej bramce z 73. minuty dla Białej Gwiazdy winę ponosi Norbert Tyczyński.

Skład VIS-u:

Grzegorz Łukasiński (46. Maciej Bilicz) - Michał Łęgowik, Piotr Deryng (46. Konrad Osmałek), Tomasz Łukasiński, Stanisław Nocuń (81. Adrian Rozpendek) - Adrian Rozpendek (46. Konrad Chrostowski), Karol Hasikowski (81. Damian Gorzędowski), Paweł Kubasiak (67. Krzysztof Wieczorek), Krzysztof Wieczorek (55. Jakub Szulc) - Damian Gorzędowski (46. Norbert Tyczyński), Damian Rozpendek (82. Kamil Pelikant)

Relacja minuta po minucie:

8 min. Karny dla Krasic, Grzegorz Łukasiński fauluje zawodnika Białej Gwiazdy. Egzekutor rzutu karnego trafia w słupek. Inny z zawodników BGK uderza wprost w naszego golkipera, który paruje futbolówkę, a sytuacja zostaje wyjaśniona przez jednego z obrońcę VIS-u Gidle.
13 min. Adrian Rozpendek uderza na pustą bramkę, niecelnie.
22 min. Damian Rozpendek uderza wprost w golkipera gospodarzy.
26 min. Kolejny strzał Damiana Rozpendka, niestety zbyt lekko.
31 min. Gol dla Krasic, sędzia w tej sytuacji dopatrzył się spalonego.

46 min. Zmiany w ekipie gości, boisko opuszczają Piotr Deryng, Damian Gorzędowski, Adrian Rozpendek i Grzegorz Łukasiński w ich miejsce pojawiają się Konrad Osmałek, Norbert Tyczyński, Konrad Chrostowski i Maciej Bilicz. Stanisław Nocuń przechodzi do ataku a na lewej obronie pojawia się Norbert Tyczyński, Konrad Osmałek zmienia się miejscami na boisku z Pawłem Kubasiakiem.
48 min. Damian Rozpendek strzela bramkę, asystuje mu Stanisław Nocuń.
55 min. Boisko opuszcza Krzysztof Wieczorek w jego miejsce pojawia się Jakub Szulc.
61 min. Bramka dla Białej Gwiazdy, futbolówka odbiła się od kępy tuż przed bramkarzem VIS-u.
67 min. Boisko opuszcza Paweł Kubasiak w jego miejsce pojawia się Krzysztof Wieczorek. Konrad Osmałek zostaje cofnięty na stopera.
73 min. Bramka dla gospodarzy po błędzie jednego z obrońców VIS-u.
81 min. Zmiany w ekipie gości, boisko opuszczają Stanisław Nocuń i Karol Hasikowski, w ich miejsce pojawiają się znowu Adrian Rozpendek i Damian Gorzędowski.
82 min. Boisko opuszcza Damian Rozpendek, w jego miejsce pojawia się Kamil Pelikant.
85 min. Trzecia bramka dla ekipy Krasic. Bramkarz VIS-u, Maciej Bilicz zostaje przelobowany.