Podsumowanie i zapowiedź

I kolejna odsłona ligowych spotkań jest już za nami, także czas nad podsumowaniem 14. kolejki ligowej i zapowiedzią kolejki nr. 15.

Po 14. kolejce ligowej można powiedzieć, że jedyną niespodzianką była porażka LKS-u Dobryszyce z Victorią Woźniki 1:2. Typowaliśmy wymęczone zwycięstwo Unii, jednak jak widać myliliśmy się. Górą w tym spotkaniu była Victoria Woźniki. Szkoda, że portale klubowe tych ekip są w stanie uśpienia, bo z miłą chęcią przeczytalibyśmy pomeczowe informacje o meczu dwóch stron.

Remis Pławna z Lgotą Wielką nie jest chyba żadnym zaskoczeniem, bowiem taki wynik był dla ekipy VIS-u najlepszym rozwiązaniem. Trzeba jednak zaznaczyć, że jesienią na boisku w Pławnie Start Lgota Wielka rozgromiła Wartę aż 0:4.

Zwycięstwo ESPN-u nad Błękitnymi nikogo nie powinno dziwić, zwłaszcza, że wiemy jakie problemy mają od jakiegoś czasu Chabieliczanie. Co prawda liczyliśmy z ukrycia na urwaniu punktów drużynie z Bełchatowa, jednak wiedzieliśmy, że dla Błękitnych była to sprawa nadzwyczajna. Po porażce z Dobryszycami i wymęczonym zwycięstwie sprzed tygodnia nad Lgotą Wielką zespół z Bełchatowa po prostu musiał zwyciężyć z Chabieliczanami.

A co nas czaka w 15. kolejce?

Victoria Wozniki- Start Lgota Wielka

Wbrew pozorom bardzo ciekawy mecz. Victoria zwyciężając w Dobryszycach udowadniając, że być może to ona będzie rozdawać karty drużynom walczącym o awans. Start jeszcze w tej rundzie nie wygrał. Czy uda się w derbach gminy? Odpowiedź już w sobotę.

Typ redakcji: Remis ze wskazaniem Start

Warta Pławno- Błęktini Chabielice

Sąsiedzi zza między nie przegrali jeszcze wiosną i nic nie wskazuje aby przed świętami coś się zmieniło. Błękitni to nadal najsłabszy zespół, który na wyjazdach nie zdobył jeszcze punktu.

Typ redakcji: Zwycięstwo Warty

Piast Krzywanice- Alfa Kleszczów

Postawa zespołu Sebastiana Mysłka jest chyba jedną z niespodzianek rundy wiosennej. Piast dotychczas w rundzie rewanżowej nie przegrał a nawet nie zanotował żadnego remisu. Przed Kleszczowianami trudne zadanie w sobotnie popołudnie.

Typ redakcji: Remis ze wskazaniem na Piast.