Turniej - Razem na Wyżyny - Galeria

W dniu dzisiejszym tj. 28 września 2013r., juniorzy Gidelskiego VIS-u oraz Reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach wybrali się do Dąbrowy Zielonej na Turniej Orlika o Puchar Prezesa LGD "Razem na Wyżyny".

W turnieju zorganizowanym przez Prezesa LGD z Dąbrowy Zielonej wystąpiły cztery drużyny w kategorii wiekowej od 13 do 16 lat oraz trzy drużyny w kategorii wiekowej 10-12 lat. Mecze trwały 2 razy po 10 minut na orliku przy Publicznym Gimnazjum w Dąbrowie Zielonej.

Drużyna LKS-u VIS-u Gidle w składzie: Maciej Bilicz, Michał Łęgowik, Kamil Pelikant, Daniel Firek, Damian Gorzędowski, Bartosz Pachulski, Filip Bilecki, Hubert Balcarczyk, Konrad Chrostowski oraz Piotr Politowicz zwyciężyli we wszystkich spotkaniach zdobywając maksymalną ilość punktów pewnie zatriumfowali w dzisiejszym turnieju. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik z Gidel – Michał Łęgowik. Niestety pomimo czystego konta w całym turnieju Maciej Bilicz nie został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Wszystkie wyniki spotkań turnieju „Razem na wyżyny” w kategorii 13-16 lat.

I kolejka:

- Dąbrowianka Dąbrowa Zielona vs. Piast Przyrów 3:0 (1:0)

- VIS Gidle vs. Gmina Kłomnice 1:0 (1:0); M. Łęgowik

II kolejka:

- Piast Przyrów vs. Gmina Kłomnice 1:7 (1:3)

- VIS Gidle vs. Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 3:0 (3:0); 2x M.Łęgowik, D. Gorzędowski

III kolejka:

- VIS Gidle vs. Piast Przyrów 6:0 (3:0); 2x M.Łęgowik, 2x K.Chrostowski, D.Firek , P.Politowicz

- Gmina Kłomnice vs. Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:0 (1:0)

Piast Przyrów 0 pkt; 0-0-3; 1-16; -15

W kategorii wiekowej 10-12 lat Janusz Pachulski wystawił skład reprezentujący Publiczną Szkołę Podstawową w Gidlach. Młodzi zawodnicy zajęli 2. miejsce. Należy dodać, że w tej kategorii wiekowej wystawione zostały tylko 3 drużyny, w tym dwie drużyny z Dąbrowy Zielonej.

Wszystkie wyniki spotkań turnieju „Razem na wyżyny” w kategorii 10-12 lat.

I kolejka:

- Gidle vs. Dąbrowa Zielona II 3:0 (0:0); Damian Machnik, Dawid Cudak, Adrian Wdowik